Sylwetka kobiety

FL_Shape_Apple_400x400

Jabłko

Jeśli linia Twoich ramion i bioder są tej samej długości, podczas gdy linia talii jest mniej więcej taka sama, albo nawet szersza, to prawdopodobnie masz sylwetkę typu jabłko. Górna obręcz bioder może być szersza niż dolna, i kiedy przybierasz na wadze, przybierasz wokół talii. To się nazywa tłuszcz brzuszny, i zazwyczaj znajduje się on w jamie brzusznej. Dobra wiadomość jest taka, że łatwiej jest się pozbyć tłuszczu brzusznego, niż tak zwanego podskórnego, który znajduje się pod skórą.

Przyłącz się do programu FitLine Shape me Up, by otrzymać najlepsze porady i wypracować zdrową, seksowną sylwetkę.

FL_Shape_Pear_400x400

Gruszka

Twoje biodra są szersze niż ramiona i prawdopodobnie masz smukły tułów i wyraźne zarysowaną talię. Przybierasz na wadze w udach. To tak zwany tłuszcz podskórny – zbiera się tuż pod skórą. Pozbyć się takiego tłuszczu nie jest łatwo, ale nie jest to rzecz niemożliwa.

Program FitLine Shape me Up zapewni Ci odpowiednie narzędzia by osiągnąć zdrową, seksowną sylwetkę.

FL_Shape_Rectangle_400x400

Prostokąt

Masz prostą sylwetkę i płaskie biodra, Twoje ramiona, biust i uda nie różnią się od siebie rozmiarem o więcej niż 5 %. Jest to najbardziej powszechna sylwetka u kobiet. Gdy przybierasz na wadze, przybierasz równomiernie we wszystkich strefach ciała. Większość modelek, celebrytek i biegaczek ma tego typu sylwetkę, lecz oczywiście, ich poziom tłuszczu jest zazwyczaj niższy niż przeciętnej osoby. Więc nie przejmuj się, z odpowiednim programem, takim jak FitLine Shape me Up, możesz być drugą Nicole Kidman, lub nawet maratonką!

FL_Shape_Glasshour_400x400

Klepsydra

Masz wąską talię, a uda i biust szersze, o niemalże tym samym rozmiarze. Zyskujesz wagę na udach i powyżej talii. To klasyczny typ kobiecego ciała, lecz na przekór tłu historycznemu i próbom “wymuszania” tego typu sylwetki za pomocą gorsetów, lub usuwając operacyjnie żebra, tylko poniżej 10 % kobiet ma taką sylwetkę*.
Nawet jeśli już dziś masz sylwetkę jak klepsydra, FitLine Shape me Up może pomóc Ci wypracować nawet seksowniejszy kształt!

* “The shape of things to wear: scientists identify how women’s figures”. The Independent. 2005-11-21.

Sylwetka mężczyzny

FL_Shape_Apple_400x400

Jabłko

Zaokrąglony typ sylwetki, szczególnie w okolicy brzucha. Często także nogi wydają się szczupłe. Górna obręcz bioder może wydawać się grubsza niż dolna, i kiedy zyskujesz na wadze to zazwyczaj wokół talii. Tłuszcz brzuszny zazwyczaj znajduje się w jamie brzusznej. Dobra wiadomość jest taka, że łatwiej jest się pozbyć tłuszczu brzusznego niż tak zwanego podskórnego, który znajduje się pod skórą.
Przyłącz się do FitLine Shape me Up i pozbądź się tłuszczu z brzucha szybko i z łatwością!

FL_Shape_Pear_400x400

Gruszka

Twoje Ramiona i klatka są węższe niż talia i biodra. Zwykle przybierasz na wadze w udach, biodrach i na bokach. Ten rodzaj tłuszczu nazywany jest podskórnym, i jest on magazynowany tuż pod skórą. Pozbyć się go nie jest łatwe, ale nie jest też niemożliwe.
Program FitLine Shape me Up oferuje Ci odpowiednie narzędzia i najlepsze porady by umożliwić Ci powrót do formy.

FL_Shape_Rectangle_400x400

Prostokąt

Jeśli Twoje ramiona są podobnej szerokości jak biodra i talia, a klatka piersiowa wyprostowana, to masz typ sylwetki typu prostokąt. Jest to najbardziej powszechny rodzaj sylwetki u mężczyzn. Prostokąty zazwyczaj muszą włożyć więcej wysiłku w wypracowanie dobrze zarysowanych mięśni.
Przyłącz się do FitLine Shape mu Up by dowiedzieć się na ten temat więcej!

FL_Shape_Triangle_400x400_2

Inverted triangle

To klasyczny, męski typ ciała w kształcie V. Jeśli masz szerokie ramiona i klatkę, ale wąskie biodra i talię, to zdecydowanie masz sylwetkę typu trójkąt. Choć może Ci się wydawać, że osiągnąłeś już odpowiednią sylwetkę, FitLine Shape me Up może Cię wspomóc przydatnymi poradami na temat tego, jak stać się jeszcze bardziej wysportowanym i wypracować sylwetkę idealną.