FitLine Sport

Urodzony w 1997 roku w Marsylii na słonecznym południu Francji, Melvyn Richardson zagrał swój pierwszy mecz piłki ręcznej w wieku 8 lat. Gdy miał 17 lat postanowił iść w ślady ojca, Jacksona Richardsona,i zagrał mecz we francuskiej pierwszej lidze. Następnie został powołany do reprezentacji Francji i zagrał w meczu kwalifikacyjnym do European Cup 2018. Udało mu się zdobyć pierwszą bramkę w pierwszym meczu. Zaledwie rok później, Melvyn z francuską reprezentacją zajęli 3 miejsce na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Niemczech i Danii.

Zawodowi sportowcy zawsze muszą być gotowi do wykorzystania pełnego potencjału. Ważne jest, aby słuchać swojego ciała i jego potrzeb. Muszą utrzymać je w jak najlepszej kondycji, aby było gotowe przed, w trakcie i pokażdym meczu. Odżywianie odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu rezerw siły.

Melvyn korzysta z produktów FitLine od samego początku, ponieważ jego rodzina bardzo dbała o optymalną suplementację. Już jego ojciec, który grał w reprezentacji Francji przez 15 lat, brał produkty FitLine.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Melvynie i o niezawodności oraz świetnym wsparciu produktów FitLine, dzięki którym zwiększa swoją wydajność, koniecznie obejrzyj film z Francuską drużyną:

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment