Lifestyle@Eveliina Uosukainen

Rzuć ten ręcznik! Lato jest tuż za rogiem i nie ma lepszego momentu, aby zacząć pracę nad swoim ciałem. Nie chodzi tylko o wygląd. Chodzi również o wzmocnienie, poprawę sprawności oraz świadomości. Wierzymy, że każdy może zmienić swoje ciało w 6 tygodni. Wszystko czego potrzebujesz to FitLine Summer Body Challenge.

Dlaczego Summer Body Challenge?

Jest to przemyślany, ukierunkowany i przejrzysty program w połączeniu z najlepszymi produktami FitLine. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele i iść dumnie na plażę tego lata.

Jak to działa?

Bez względu na to, co Cię motywuję – modelowanie sylwetki, odchudzanie czy przyrost mięśni – ten program jest właśnie dla Ciebie. Możesz wybrać trzy poziomy trudności -dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych. Każdy poziom zapewnia ukierunkowane ćwiczenia, które są łatwe do wykonania i nie wymagają żadnego sprzętu. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy je wykonujesz, po prostu musisz się przyzwyczaić do ćwiczeń 3 razy w tygodniu.

@Ilaria Chiaiese

Co zawiera menu?

Żadne ćwiczenia na świecie nie zmienią niczego, jeśli nie będziesz się odpowiednio odżywiać. Na szczęście mamy coś dla Ciebie. Kto powiedział, że zdrowe posiłki mają być nudne? Po pierwsze, dzięki naszym szejkom FitLine ProShapes All-in-1, podczas 6-tygodniowegj Summer Body Challenge będziesz mieć pełny żołądek. Dodatkowo, 6 różnych smaków sprawi, że nigdy Ci się nie znudzą. Nie musisz nawet rezygnować ze wspaniałego smaku zdrowych i gotowanych posiłków. Nasz wybór przepisów na śniadania i lunche oferuje pyszne potrawy, które idealnie pasują do wyzwania FitLine Summer Body Challenge.

Jak zachować motywacje?

Wszystko co robimy razem, staje się lepsze i łatwiejsze. Szczególnie ćwiczenia, utrzymanie ciągłego skupienia i motywacji! Podczas tego wyzwania masz szansę dołączyć do społeczności Summer Body Challenge w aplikacji WhatsApp, całkowicie bezpłatnie. Będziemy Cię informować na bieżąco, dodawać motywacyjne posty i filmy. Za każdym razem, gdy będzie brakować Ci siły aby iść dalej, pomyśl tylko, że jesteśmy tu razem.

Na co czekasz? Przekrocz swoje granice biorąc udział w naszym 6-tygodniowym wyzwaniu Summer Body Challenge. Podziel się swoim sukcesem hashtagiem  #fitlinebodychallenge. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje efekty!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment