Lifestyle

Obojętnie, czy jest to podróż służbowa, wakacje czy zwiedzanie okolicy, każdy wyjazd może być prawdziwym wyzwaniem dla zdrowych przyzwyczajeń. Ile razy wróciłeś z podróży (nawet zaledwie kilkudniowej) i przywiozłeś ze sobą kilka dodatkowych kilogramów? Dzieje się tak dlatego, że trudniej jest dokonywać rozsądnych i zdrowych wyborów, gdy nie jesteśmy w swoim znajomym otoczeniu. Dzięki tym wskazówkom łatwiej zachowasz zdrowy styl życia nawet podczas podróży.

Dobre przygotowanie przed wyjazdem

Spakuj się mądrze: organizacja i doskonałe przygotowanie to pierwszy krok do zachowania dobrej kondycji podczas podróży. Upewnij się, że spakowałeś wszystko czego potrzebujesz do utrzymania codziennej rutyny, na przykład FitLine PowerCocktail i Restorate. W podróży idealnie spisują się saszetki, które łatwo spakujesz i dobierzesz w zależności od potrzeb. Nie chcesz przecież rozpoczynać dnia bez wypicia PowerCocktailu, albo kończyć bez Restorate.

Odrób swoją pracę domową: sprawdź lokalizację sklepów ze zdrową żywnością i restauracji przyjaznych osobom na diecie. Jeśli nie masz przewodnika, to na pewno uda Ci się go znaleźć w Internecie. To bardzo istotne, abyś zrobił to przed wyjazdem i zrobił listę miejsc, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Podczas podróży samolotem

Zasadniczo powinieneś unikać przetwarzanych potraw. Wiemy, że nikt (lub prawie nikt) nie ma czasu na przygotowanie zdrowego posiłku, który zjadłby na pokładzie samolotu. Nawet gdyby się udało, prawdopodobnie byłby poddawany dodatkowym kontrolom bezpieczeństwa. Po co przechodzić przez dodatkowy stres podczas podróży. Dużo łatwiejsze i wygodniejsze, przynajmniej w przypadku lotów na krótkich dystansach, jest wybranie i spakowanie naszych batonów FitLine, takich jak White Choco-Slim ProShape 2 go , Choco-Slim ProShape 2 go , Berry Crunch lub Power Meal. Zaspokoją głód do czasu następnego zdrowego posiłku.

Wskazówka: zdrowe podróże mogą również obejmować utrzymanie świeżego oddechu. Jeśli nie dla siebie, to dla innych. Z doświadczenia wiemy, że każdy docenia świeży oddech, szczególnie podczas długiej podróży w samolocie. Spakuj FitLine Fresh i ciesz się świeżym, miętowym oddechem.

 


            @Valentina Baldioli                                                                                            @Giulia Andrea Lucchesi

Na miejscu:

Sam gotuj posiłki: jeśli masz mieszkanie z kuchnią to poświęć czas na przygotowanie własnych posiłków. To dobre rozwiązanie zarówno podczas podróży służbowych, jak i wakacji. Pomyśl o tym jak o sposobie na wyciszenie po stresującym dniu pracy. Jeśli jesteś na wakacjach to masz wystarczająco dużo czasu. Wykorzystaj ten moment i baw się świetnie z dziećmi, podczas przygotowywania zdrowego, świeżego posiłku.

Ruszaj się: najtrudniej wcisnąć ćwiczenia do harmonogramu podróży. Większość hoteli jest wyposażona w salki ćwiczeniowe, a czas treningu powinien wynosić przynajmniej 30 min. Długie wylegiwanie się na plaży – nawet jeśli jest to relaksujące – może sprawić, że poczujesz się ospały i rozleniwiony. Pamiętaj, aby się ruszać- rozciągaj się, spaceruj, pływaj, uprawiaj jogę lub rób cokolwiek innego, co sprawia Ci przyjemność. Wycieczki po mieście są świetnym pomysłem, ponieważ zwiedzający poruszają się w podobnym tempie.

Woda: ten temat pojawił się więcej niż raz na blogu i ciągle to powtarzamy, ponieważ JEST TO BARDZO WAŻNE! Zapakuj butelkę FitLine i nawadniaj się przez cały dzień podczas spotkań biznesowych, leniwych dni na plaży lub wycieczek po mieście.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment