Lifestyle

Zbliżamy się do końca FitLine Summer Body Challenge. Prawdopodobnie masz już wypracowane nawyki stosowania FitLine oraz zestaw ulubionych ćwiczeń. Mamy też nadzieję, że widzisz już efekty. To świetnie, ponieważ rutyna rzeczywiście działa. Rutynowe zachowania wymagają znaczniej mniej energii niż takie, które wymagają ciągłego myślenia.

Nasi sportowcy FitLine udoskonalili „Workout Routine Philosophy” i podzielili się tym z nami. Sprawdź sam!

Achim Heukemes – nie zatrzymuj się

Jeśli znasz Achima to wiesz, że cały czas jest w ruchu – dosłownie. Każdy jego dzień jest zaplanowany, aby mógł się temu całkowicie poświęcić. Rano, Achim „The Legend” Heukemes, rozpoczyna swój dzień od Munogenu oraz od połączenia Basica i Activizera, zwanego PowerCocktail. W ciągu dnia, gdy pracuje, przygotowuje sobie Fitness-Drink z Activize. Dodanie Activize sprawia, że odczuwa 15% wzrost natlenienia. Gdy planuje intensywny trening rowerowy trwający co najmniej 6 godzin, bierze 6 kapsułek ProShape Amino przed startem i sześć kapsułek po zakończeniu. W międzyczasie często zjada baton FitLine Protein. Czasami z czekoladą, a czasami bez. Wszystko zależy od jego nastroju i temperatury na zewnątrz.

Jana Stewart – razem jesteśmy silniejsi

Jena ‘Beasley’ Stewart jest kulturystką z USA i korzysta z produktów FitLine codziennie od 3 lat. Kiedy brak jej motywacji, lubi przypomnieć sobie, dlaczego bierze udział w konkursach. Jej celem jest prowadzenie długiego, zdrowego i aktywnego życia w otoczeniu rodziny. Jena Stewart, trening sprawnościowy opiera na wykorzystaniu maksymalnej ilości energii. Rutynowo, przed każdym treningiem bierze ProShape Amino oraz PowerCocktail, który również pije w trakcie, a po treningu ponownie bierze ProShape Amino. Zazwyczaj po treningu Jena się rolluje. Pomaga jej to załagodzić ból w mięśniach oraz zrelaksować się po intensywnym wysiłku.

Michael Parchment - FitLine

Michael Parchment- co nas nie zabije, to nas wzmocni

Czterokrotny mistrz świata TAGB Tae Kwon Do i trener personalny, Michael Parchment, mieszkający w Norwegii jest wiernym fanem FitLine. Dla sportowca i trenera personalnego ważne jest, z jakich produktów korzysta na co dzień i jakie produkty poleca swoim klientom. Codziennie rano, aby się pobudzić, rozpoczyna swój dzień od Basica i Activizera. Jego absolutnym faworytem jest jednak Munogen, a podczas treningów Activize. Twierdzi, że dzięki temu może biec dłużej i trenować intensywniej. Z racji tego, że jest trenerem personalnym jego rutyna ma również wpływ na klientów. Co oznacza, że dokładnie wie, jak produkty działają na niego i klientów.

 

Czy opracowałeś swoja rutynę z FitLine podczas tego wyzwania? Chcemy się dowiedzieć, co działa na Ciebie najlepiej. Zostaw komentarz lub napisz do nas na Facebooku lub Instagramie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment