Lifestyle

Rutyna jest częścią naszego życia. Jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Rozpoczęcie dnia z jednym lub dwoma zdrowymi nawykami może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój. Wszyscy partnerzy FitLine mają swoje rutynowe aktywności i dzielą się tymi, które pomogły im w pracy z zespołem, rodziną i przyjaciółmi. Wspólnie twórzmy nowe nawyki i dzielmy się #fitlineroutine ze światem. Obserwuj nas, by zawsze być na bieżąco. Ale najpierw przeczytaj te historie:

Weźmy na przykład Melek (melekmds). Jej motto brzmi: „Jeśli nie rzuca ci wyzwania – to cię nie zmienia”. Motywuje się dodając dobre rzeczy do swojego życia. Jedna dobra rzecz naraz, dopóki nie stanie się rutyną: „Wstaję codziennie o 4:30, ponieważ moje wewnętrzne „DLACZEGO?!” nigdy nie odpoczywa. Wierzę, że dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne jest jedyną drogą do sukcesu. Dużo ludzi mówi mi: Melek, chyba masz za dużo czasu!- NIE! Znajduję czas na rzeczy, które mnie wzmacniają i motywują do działania.

Na pewno masz już poranną rutynę. Mycie zębów (miejmy nadzieję) jedzenie śniadania, wychodzenie z psem … dodawaj więcej nawyków w zależności od sezonu lub stylu życia, a zauważysz, jak pozytywnie twoje ciało na nie reaguje. Może to być coś bardzo prostego, np. picie większej ilości płynów po przebudzeniu lub nawet trening przed wyjściem z domu. Zdrowe jedzenie nie jest droższe od gotowych dań! Przejmij kontrolę nad jakością jedzenia, które podajesz swojemu organizmowi. Będzie kosztowało cię to trochę czasu, aby dobrze zorganizować się na początku. Ale gdy ci się to uda, będzie już z górki.

Jeśli posłuchasz Juliane (pm_dream_life), zauważysz jedno: marzenie jest zawsze warte zachodu. Wystarczy nastawienie, aby to robić. Jej najważniejszym nawykiem są nie tylko regularne treningi. Jej najpotężniejsza rutyna to otaczanie się ludźmi, których kocha i którzy ją wspierają. Mimo to jej rutynowy trening jest imponujący. Nic dziwnego, po przebudzeniu zaczyna dzień od PowerCocktail, Heart Duo i Gelenk-fit. Po południu sięga po Zellschutz i Munogen, a wieczorem jeszcze trochę ProShape Amino i Restorate. To jest nawyk!

Jeśli chcesz, możesz zrobić to mniejszymi krokami. Rutyna ma wpływ na równowagę. Giulia (giuree) zawsze zaczyna swój dzień od PowerCocktail i Zellschutz, ponieważ zapewniają jej energię, której potrzebuje, aby realizować swoje pasje podróżując z przyjaciółmi, odkrywając nowe miejsca na całym świecie.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym wszystko jest zawsze pod ręką. Ale to nie zawsze jest negatywne – jeśli wiemy, jak zachować równowagę i skupić się na kilku prostych zdrowych nawykach:

  • Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Tak… słyszałeś to zdanie milion razy, ponieważ jest to PRAWDA! Nie ma znaczenia, która dieta jest w modzie w tym sezonie, po prostu należy zjeść zrównoważony posiłek rano.
  • Nawadniaj się. Przyjmowanie płynów to podstawa dobrze odżywionego i zdrowego ciała. Płyny przenoszą składniki odżywcze do komórek, wypłukują bakterie z pęcherza i zapobiegają zaparciom.
  • Staraj się nie omijać posiłków, aby uniknąć późniejszego jedzenia fast-foodów. Dobra organizacja to słowo-klucz. Istnieje wiele filmów instruktażowych, które pomagają w wygodnym planowaniu posiłków przy użyciu świeżych, zdrowych produktów.

Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości aktywnego spędzania czasu, nie popełnij błędu, nie wpadnij w stres rekreacyjny. Postaraj się mieć trochę wolnego czasu dla siebie, jeśli możesz. Zadbaj o swoje włosy, skórę i ciało – zrelaksuj się!

Staraj się zachować pozytywne nastawienie, ponieważ wpłynie to na twoje życie! A to, jak widzisz swoje życie, wpływa również na twoje samopoczucie i szczęście. Przy tak wielu możliwościach spędzania czasu w dzisiejszych czasach, nie popełniaj błędu i nie wpadaj w rekreacyjny stres. Spróbuj odpocząć i znajdź trochę czasu dla siebie, jeśli możesz. Zadbaj o swoją skórę, włosy i ciało – po prostu się zrelaksuj!

  • Częścią unikania stresu rekreacyjnego jest wystarczająca ilość snu. Teraz, w zależności od wieku i stylu życia, 8 godzin to może być za dużo lub za mało. Aby zapewnić sobie sen dający wypoczynek, należy położyć się w łóżku i przygotować do snu przed północą, unikając jasnych ekranów lub innych źródeł światła.

Już wszystko gotowe! Odkryj rutynę, która najlepiej pasuje do twojego stylu życia i twoich możliwości i zacznij żyć życiem, którym zawsze chciałeś żyć!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment