Lifestyle

Jako partner PM-International, użytkownik FitLine i dumny właściciel Demo Bag, słyszałeś te trzy słynne słowa milion razy:  Use, Talk, Demo.

Co właściwie oznacza Use, Talk, Demo?

Use. (tłum. korzystaj, używaj)
Oprócz wszystkich korzyści płynących z codziennego stosowania produktów FitLine, takich jak zwiększona ilość energii i poprawa ogólnego samopoczucia, korzystanie z produktów FitLine jest podstawą Twojej pracy. Będziesz pierwszą osobą, która zauważy znaczącą zmianę w życiu. Następnie zauważy to rodzina oraz przyjaciele i zaczną pytać co dokładnie odmieniło Twoje życie i dlaczego.

Talk. (tłum. mów, opowiadaj)
Kiedy mówisz o tym, jakich produktów używasz i jak poprawiły one jakość Twojego życia, stajesz się najlepszym świadectwem, jakie można sobie wyobrazić. Nie można przecież wiarygodnie mówić o zaletach FitLine bez przetestowania ich. Nie ma znaczenia czy codziennie do Optimal-Set pijesz Activize, PowerCocktail lub Restorate, albo czy korzystasz z Triple Lift-Set, aby ujędrnić i wygładzić skórę.

Demo. (tłum. demonstruj, prezentuj)

Dla jasności „Demo” to krótsza forma słowa „demonstracja”. Każdy, kto korzysta z produktów FitLine i opowiada o tym, jak zmieniły jego życie, pokazuje innym, jak FitLine działa i jakie korzyści produkty przyniosą potencjalnym klientom. Ale to tylko niewielki krok. Wszystko, co musisz zrobić, to chwycić Demo Bag i pokazać w jaki sposób korzystać z produktów. Najważniejszą częścią jest zademonstrowanie produktu na kliencie, aby mógł bezpośrednio odczuć efekty Activize lub Ultimate Young.

 

Dlaczego Use. Talk. Demo. działa tak dobrze?

 „Use. Talk. Demo” w połączeniu z Demo Bag jest poręcznym narzędziem do prezentacji zalet produktów FitLine potencjalnym klientom. Jest łatwy i prosty w użyciu, dzięki temu możesz to powtarzać tak często, jak to tylko możliwe.

Ale tak naprawdę to znacznie więcej niż tylko narzędzie. To także wyraz Twojego stylu życia. Jeśli używasz produktów, jeśli kochasz je tak bardzo, że jesteś gotów opowiedzieć o nich i pokazać je innym, jak dobrze pasuje do Ciebie FitLine, to jesteś po prostu autentyczny. Autentyczności nie można dziś tak łatwo znaleźć. Wszystko, co robimy, stoi za jakością naszych produktów i to właśnie robią nasi partnerzy – wiedzą, co jest dobre i po prostu to rozpowszechniają.

Na co czekasz? Pomyśl o swoich osobistych doświadczeniach z FitLine i powiedz nam, jak FitLine zmieniło Twoje życie!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment