Nowości

Koniec roku to czas, w którym „Rodzina PM” stająca się z roku na rok coraz większa, dzieli ze sobą wyjątkowe chwile. Oczarowani duchem Bożego Narodzenia liderzy PM-International zebrali się na ostatnim spotkaniu w roku w dniach 7-8 grudnia 2018 roku. Wyjątkowy weekend  w nadzwyczajnych miejscach – między innymi w Międzynarodowej Siedzibie Schengen w Luksemburgu.

Świąteczna Gala


Juliana Goessmann, Christoph Hilligen (z World Vision) i Vicki Sorg przedstawiająca kwotę darowizny na rok 2019.

Weekendowe spotkanie Leadership rozpoczęło się w piątek, gdzie 36. dyrektorów zarządzających
i kierownictwo PM- International omawiali globalną strategię rozwoju biznesu na 2019r., w tym innowacje produktowe, naukowe i technologiczne. Dzień zakończyła ekskluzywna Gala Bożonarodzeniowa PM- International w Zeltpalast w Merzig w Niemczech. Gala wypadła świetnie, zachwycająca atmosfera, pyszne jedzenie i zapierające dech w piersiach pokazy z udziałem niesamowitych akrobatów.

Vicki Sorg po raz pierwszy ogłosiła kwotę rekordowej darowizny w wysokości 648 000 EUR na rok 2019, a następnie zaskoczyła wszystkich, w tym swojego męża CEO PM- International, Rolfa Sorga, wykonaniem nowej piosenki „Save the World”. Była to noc godna zapamiętania!

[metaslider id=”25520″]

Przez najlepszych dla najlepszych

Drugiego dnia odbyło się szkolenie liderów w Europejskim Centrum Kongresowym w Luksemburgu: szkolenie prowadzone przez najlepszych dla najlepszych. Liderzy PM z całego świata przedstawili skuteczne strategie prowadzenia i rozwoju biznesu w roku 2019.

Założyciel i CEO PM-International, Rolf Sorg, podkreśla: „Ludzie są najważniejszym bogactwem naszego biznesu. Dlatego wydarzenia takie ja te są bardzo ważne dla nas wszystkich. Wspólnie możemy potwierdzić, jak daleko zaszliśmy i opracować nowe pomysły, aby poradzić sobie z pracą, która nie została jeszcze wykonana. Cieszę się, że tegoroczne spotkanie odbywa się u nas w Luksemburgu. Doceniamy wsparcie, jakie otrzymaliśmy od lokalnych partnerów od momentu otwarcia Międzynarodowej Centrali w Schengen w 2015 roku. Bardzo dużo dla mnie znaczy to, że tak wielu naszych partnerów, nawet tych z drugiego końca świata, postanowiło nas odwiedzić w Sercu Europy.”

Uzupełnieniem wspaniałego weekendu pełnego motywacji i inspiracji, było przedstawienie absolutnego must have: nowo wydanej książki PM-Book, If I Can Do It, You Can Do It!

 

[metaslider id=”25582″]

Znakomite zimowe przyjęcie

Koniec roku wzywa do dzielenia się wyjątkowymi chwilami  z ciągle powiększającą się, międzynarodową „rodziną PM”. Tradycyjnie ekskluzywne spotkanie PM Leadership w międzynarodowej centrali w Schengen odbywa się wraz z Rolfem i Vicki Sorg. Wspaniała impreza bożonarodzeniowa i bajkowe fajerwerki zakończyły weekend, który jak zawsze oferuje szerokie możliwości wymiany doświadczeń i świętowania sukcesów. Wydarzenie pod hasłem „We are PM” pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.  

[metaslider id=”25516″]

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment