NowościProdukty FitLine

Młode pokolenie do prawidłowego rozwoju potrzebuje pełnego i zbilansowanego zakresu składników odżywczych od najmłodszych lat. Jednak w rzeczywistości zapracowanych rodziców i dzieci, które często są wybrednymi konsumentami, zapewnienie sobie codziennego zaopatrzenia w składniki odżywcze niejednokrotnie bywa wyzwaniem.

Podstawową ideą FitLIne jest ciągłe ulepszanie istniejących, wypróbowanych i przetestowanych produktów. To samo dotyczy FitLine PowerCocktail Junior. Ulepszona receptura jest wynikiem badań i uwag klientów.

Co nowego?

Ulepszona formuła sprawia, że PowerCocktail Junior osiągnął kolejny wymiar. Suplement diety jest specjalną kombinacją witamin i minerałów, w tym wapnia, który jest niezbędny do utrzymania prawidłowych kości.[1] Bardzo ważne: FitLine PowerCocktail Junior nie zawiera cukru, glutenu ani konserwantów!

Czy cała rodzina może używać FitLine PowerCocktail?

FitLine PowerCocktail Junior jest dostosowywany do potrzeb dzieci w decydującej fazie wzrostu.[1]  PowerCocktail jest specjalnie dedykowany małym fanom FitLine – bez energetyzującego ekstraktu z guarany, który mógłby niepotrzebnie pobudzać i tak aktywne dzieciaki.

Pokochaj smak

Oczywiście smak odgrywa istotną rolę w procesie rozwoju, ponieważ tylko smaczny suplement będzie dłużej spożywany. FitLine PowerCocktail Junior rozpuszczony w wodzie ma wspaniały pomarańczowo- jabłkowy. FitLine Optimal-Set zapewnia pełne zaopatrzenie w składniki odżywcze  dla całej rodziny od rana do wieczora.

Czy Twoja rodzina wypróbowała już nowy FitLine PowerCocktail Junior? Podziel się z nami swoimi wrażeniami w komentarzu.

 

Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

[1] Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i prawidłowego rozwoju kości u dzieci.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment