Nowości

6 i 7 lipca firma PM-International France oficjalnie otworzyła nową siedzibę w Nancy.

W piątek po południu założyciel i CEO Rolf Sorg przyjechał do Francji, aby powitać licznie zebranych Team Partnerów i kierownictwo oraz aby świętować otwarcie podpisując dokument podczas ceremonii PM. W sobotę dyrektor generalny biura Adrien Rincheval i burmistrz Nancy Laurent Hénart spotkali się w nowym biurze na oficjalnej ceremonii przecięcia wstęgi. Nowa francuska siedziba znajduje się w odległości około godziny jazdy od międzynarodowej siedziby w Schengen. Nowy budynek służy jako siedziba administracyjna, centrum sprzedaży bezpośredniej, dodatkowo będą odbywały się w nim Akademie Biznesowe i Produktowe.

[metaslider id=”32188″]

Założyciel i CEO PM- Rolf Sorg z dumą przyznał: „Postępy, jakie osiągnęła PM France w ciągu ostatnich lat, są niewiarygodne” i nie mógł uwierzyć w liczbę nowych klientów, Team Partnerów i niesamowity obrót. Burmistrz Nancy, Laurent Hénart, uważa, że otwarcie oddziału w regionie jest oznaką konkurencyjności i pochwala wysiłki podjęte przez PM w celu stworzenia większej liczby miejsc pracy w mieście i w całej Francji. Adrien Rincheval jest dumny z tego, że jego ciężka praca zaowocowała i wydaje się bardziej niż kiedykolwiek gotowy wykorzystać pełny potencjał francuskiego rynku sprzedaży bezpośredniej.

Czas otwarcia nowej siedziby we Francji nie jest przypadkowy. Obroty ze sprzedaży bezpośredniej, w tym obroty PM-International we Francji, stale rosną. W porównaniu do kwietnia 2017r. Francja zwiększyła obroty o 160%. W tym samym czasie kilkunastu pierwszych Team Partnerów, osiągających sukcesy, odebrało swoje samochody w ramach Auto-programu PM. Dodatkowo, PM France była w stanie przekonać więcej profesjonalnych francuskich sportowców o jakości naszych produktów. Między innymi Melvyn Richardson, francuskiego reprezentanta piłki ręcznej czy wschodzącą gwiazdę tenisa Dan Added.

Życzymy PM France wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment