PM rodzina

 

„Jeśli kochasz siebie, wszyscy Cię pokochają”

 

Jeśli jesteś częścią PM- International na pewno o niej słyszałeś: Giulia Romanelli, 20, studentka Università Bocconi w Mediolanie. Jako Gold Vice President’s Team osiągnęła szczyt, robiąc to na swój sposób: z pasją i energią. È fantastico!!

Natychmiast stała się influencerką. Jej interesujący styl życia i odkrywcze pomysły przyciągnęły prawie 38.000 obserwatorów na Instagramie.

Przez ostatnie dwa lata ciężko pracowała i stała się przełomowym graczem w PM Team Partners. Jak udało się jej to zrobić? Jesteś ciekawy? Dowiedzmy się więcej o tej wspaniałej historii sukcesu bezpośrednio ze źródła.

 

Jaka jest Twoja PM-historia?

Zaczęłam współpracować z PM w kwietniu 2015 roku. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta… potrzebowałam dodatkowych pieniędzy. W tym czasie, byłam w ostatniej klasie liceum, a trzy miesiące później miałam zacząć studiować na uniwersytecie. Dla mnie oznaczało to życie w samotności, bez rodziców i daleko od mojego sielankowego miasta. Nie chciałam być ciężarem dla mojej rodziny, a co ważniejsze, chciałam być niezależna finansowo przy rozwijaniu własnego stylu i osobowości bez przywiązywania się do łańcuchów finansowej niewydolności. Właśnie w tym pomogło mi PM-International. Właściwie, uważałam, że to moja największa szansa.  

Po pierwszym miesiącu pojechałam do PM-International w Speyer w Niemczech na szkolenie IMM TRENING, byłam już Vice President. Później, w styczniu, kiedy wróciłam, osiągnęłam pozycje Executive Vice President, następnie President’s Team w 10 Miesięcy , Silver President’s team w ciągu 12 miesięcy i Gold President’s team w ciągu 24 miesięcy. Niesamowite! Nadal nie mogę uwierzyć, że to wszystko jest prawdziwe.

PM zmieniło moje życie, zmieniałam się w silniejszego człowieka, będącego swoim własnym mistrzem. Rozwijając się, przeżyłam niesamowite chwile, takie jak wycieczki na Maltę i Mauritius z Europe Tour, World Tour i spotkałam tylu wspaniałych ludzi. 

Dzięki PM zdobyłam duże doświadczenie i jak tylko skończę studia, postanowiłam kontynuować tę wspaniałą przygodę z PM. Znalazłam wymarzoną pracę! 

Giulia and Vicki Sorg

 

Jaki jest Twój sekret jako prawdziwego PM-Influencera?

Kocham Instagrama! Chętnie dzielę się zdjęciami z mojego codziennego życia. Używam social mediów do moich biznesowych i prywatnych potrzeb. Muszę się przyznać, że spędzam dużo czasu na Instagramie i Facebooku, ale to dlatego, że są to bardzo potężne narzędzia do budowania silnych relacji między ludźmi z tymi samymi pasjami.  

Sekret? Może, to jest dobra równowaga pomiędzy moim życiem w PM i życiem jako kobiety. Moi obserwatorzy chcą zobaczyć, co lubię robić, gdzie jestem i kim są moi przyjaciele i rodzina. Krótko mówiąc, chcą dzielić całe moje szczęście. 

Nie publikuje niczego, co zajmuje dużo czasu (wystarczy 5 minut), ale wciąż spędzam wiele godzin na telefonie, szukając inspiracji na różnych social mediach.  

Giulia Romanelli Instagram

@giuli_romanelli

Jak wygląda Twój typowy dzień?

Typowy dzień Giuli  Romanelli: codziennie wstaje bardzo wcześnie, robię śniadanie (to moje pierwsze spotkanie z FitLine), udostępniam kilka zdjęć mojego menu. Później, idę na Uniwersytet, pracuję, wykonuję różne telefony i zawsze stwarzam okazje biznesowe.

Nigdy nie zasypiam przed północą, ale naprawdę kocham to co robię! Każdego dnia używam produktów FitLine i BeautyLine, wiesz dlaczego? Ponieważ te produkty pomagają mi kochać siebie coraz bardziej każdego dnia.  

Jakieś rady dla osób które chcą zacząć przygodę z PM?

Spróbuj, ponieważ nie masz nic do stracenia, wygraj z PM! Zakochasz się w tych produktach!

Bądź zawsze pewny siebie i szukaj osób podobnych do Ciebie, Twoja firma będzie potężna!Osobiście uważam, że ta praca zmieniła moje życie i jestem przekonana, że może przynieść ci dużo radości, dobrego samopoczucia, przyjaciół, a nawet miłości. Czego jeszcze potrzebujesz w życiu?