PM rodzina

Pomimo wielkości rocznych obrotów, rodzina wciąż jest naprawdę istotna dla PM, ponieważ jest to firma rodzinna. Rolf i Vicki Sorg biorą udział w podejmowaniu decyzji, są zaangażowani w organizację imprez firmowych i uwielbiają wymieniać się myślami oraz pomysłami ze swoimi pracownikami.

Od momentu powstania bloga „We are PM” dosłownie utonęliśmy w opowieściach o rodzinach PM z całego świata. Założyliśmy nawet zakładkę na blogu dedykowaną rodzinom „PM Family”.  Znajdują się tam historie, marzenia i wizje, a także historie sukcesu i miłość.

Pamiętasz szóstkę wikingów FitLine, zwanych także rodziną Sæten? Zaczęli korzystać z produktów FitLine, kiedy zdecydowali, że muszą zadbać o zdrowie rodziny. Berti z mężem i czwórką dzieci (3 chłopców i jedna dziewczynka), zaczęli budować rodzinny biznes wokół swojej wizji zdrowego stylu życia i niecałe 3 i pół roku później Berti prawie osiągnęła poziom Gold President.

Kiedy Joachim Heberlein rozpoczął współpracę z FitLine w 1995 roku, jego celem było zapewnienie żonie i rodzinie jak najlepszej jakości życia. Po miesiącu osiągnął pozycję President’s Team i to rozbudziło jego ambicje oraz chęć budowania struktury. Jego żona, synowie Marcel (27) i Sandro (23) również dołączyli do biznesu, a w krótce także wnuk Levi.

W 2002 roku Christine Empacher stworzyła własną historię „PM Family” wraz zpartnerem Otto Jrem oraz jego rodzicami Elfriede i Otto Sr. Tworzą oni czarującą austriacką Empacher, Furthner i Kadletz rodzinę PM. Każdy z nich pracował bardzo ciężko i razem udało im się świetnie wykorzystać doświadczenie, które zdobyli.

Zaintrygowany? Sprawdź zakładkę PM FAMILY na naszym blogu i odkryj więcej historii o matkach, babciach i całych rodzinach, pracujących na sukces oraz realizację marzeń.

To są prawdziwe historie naszych Team Partnerów i dlatego z dumą możemy powiedzieć: PM-International – Jesteśmy Rodziną!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment