PM rodzina

PM-International. Jesteśmy rodziną! A może powinniśmy powiedzieć rodzinami? Całe rodziny zdecydowały się pójść z PM. Każda rodzina ma swój udział w postaci ojca i matki, nowatorskich synów i córek, zbuntowanych, ale pomysłowych kuzynów, mądrych i skutecznych wujków i ciotek- proste i odnoszące sukcesy. Każda rodzina ma swoją wartość. I każda rodzina ma swoją własną historię. Nasza seria PM-Family – Stories of Success, składa hołd tym, którzy jednocześnie łączą pracę z życiem prywatnym. To są ich historie. Czasem dotykająca, inspirująca, podnosząca na duchu, emocjonalna lub zabawna. Ale zawsze wyjątkowa!

Sandlers- prosta, nieskomplikowana i autentyczna rodzina. Kiedy się spotykają, nawet dorośli mają śmieszny nawyk rywalizacji, rzucają sobie wyzwania takie jak: “Prawdziwy Sandler bierze poranną kąpiel w jeziorze, nawet w lodowatej wodzie”. Jednakże, jeśli chodzi o współpracę z PM-International, zmierzają w tym samym kierunku. Anna Sandler jest jednym z czołowych liderów PM. Dołączyła do firmy w 2006 roku i od tego czasu awansowała na poziom Champion’s League. Ona również wielokrotnie znalazła się na liście TOP 25 na całym świecie. Jej kuzynka Monica, która dołączyła        w 2010 roku dotarła do poziomu President’s Team. Współpraca z rodziną wpłynęła na nie pozytywnie. Dzielą wspólnie pasje do tego co robią i przedstawiają rodzinną historię z niezapomnianymi wspomnieniami, które tworzą podczas ich wspólnej podróży.    

Ale zaraz, każda historia musi mieć swój początek… więc jak zaczęły Anna i Monica? Spójrzmy

 

Co jeśli mógłbyś mieć…

 

 

… więcej czasu dla rodziny?

Mamy i tatusiowie wyobraźcie to sobie: jest 7-ma w poniedziałkowy poranek. Wczesne letnie słońce naciska na ciemne chmury, próbując się przecisnąć. Leżysz przytulony w łóżku. Odgłos maleńkich, drepczących stóp przesuwa się po korytarzu. Drzwi sypialni otwierają się z trzaskiem i otwierasz oczy w samą porę, by zobaczyć, jak śpiąca głowa twojego czterolatka wkrada się do środka. Wskakuje do łóżka, a ty poświęcasz trochę czasu, by się trochę dłużej przytulić. Bo możesz!! Nie budzi Cię budzik czy presja, by przygotować dzieci i podrzucić je spiesząc się do pracy. Czy możesz sobie wyobrazić, że tak się budzisz i wciąż zarabiasz pieniądze? Możesz, jeśli twoja praca jest tam, gdzie chcesz, kiedy tylko masz czas.

 

Od czasu rozpoczęcia pracy z PM, Monica Sandler z pewnością ma do tego swobodę. Ona i jej mąż mają dwójkę dzieci Axel (11) i Filippa (9). Monica pracowała jako nauczycielka wychowania fizycznego w liceum. Po urodzeniu dwojga dzieci zmagała się z dodatkowymi kilogramami, czuła się wyczerpana i zmęczona. Będąc jeszcze na urlopie macierzyńskim, jej kuzynka Anna przedstawiła jej produkty FitLine. Na początku była po prostu podekscytowana rezultatami, których doświadczyła. “Byłam uzależniona od produktów, tak jak wielu innych członków mojej rodziny, ale nie myślałam, że kiedykolwiek wejdę do biznesu”, przyznaje Monica. 

Co zmieniło jej zdanie? Po pierwsze, była to kwestia osobistego spełnienia. Kiedy zabierała Axela i Filippę do parku, widziała inne matki, także walczące z nadwagą i ciężarem, i chciała im pomóc. Monica uświadomiła sobie:

“Czułam, że mogę pomóc większej liczbie osób, rozmawiając o produktach FitLine, niż będąc nauczycielem wychowania fizycznego”.

 

Najważniejsze jest to, że biznes przynosi korzyści jej rodzinie. Zobaczyła, że ​​praca z PM to nie tylko pomaganie innym, ale także jej i jej rodzinie. Mówiąc krótko, masz więcej czasu dla rodziny. Wprawdzie jako nauczyciel zawsze masz dużo wakacji. Ale zawsze jesteś związany z przerwami szkolnymi. Poza tym mąż Moniki prowadzi dwa sklepy rowerowe, a lato, szczególnie wakacje, są najbardziej ruchliwe. PM daje możliwość planowania wakacji, kiedy jest to najlepsze dla twojej rodziny. Możesz być w domu, gdy dzieci wracają ze szkoły lub możesz być częścią ich zajęć sportowych. Co więcej, rano nie ma stresu, aby iść do pracy i nie ma problemu z zostaniem w domu, jeśli dzieci zachorują. A wszystko dlatego, że jej praca jest dokładnie tam, gdzieTy. 

… większe bezpieczeństwo finansowe?    

Szczerze mówiąc, jestem pewien, że my wszyscy (nawet ludzie po dwudziestce) zastanawialiśmy się, jak będzie wyglądać nasza emerytura. I na pewno te myśli nie przeszły bez niepokoju: jak moje życie będzie wyglądało, gdy będę na emeryturze? Czy będę musiał się ograniczać? Co powiesz na kolację, szał zakupów, wakacje lub po prostu od czasu do czasu pozwolić sobie na coś miłego? A teraz wyobraźcie sobie, jeśli nie musicie się o to martwić.  

Anna Sandler, kuzynka Moniki i matka chrzestna Filippy, była pierwszą z rodziny Sandlerów, która przyłączyła się do PM. Zaczęła od zwykłego korzystania z produktów FitLine. Od początku była absolutnie zadowolona z efektów. Jedyną rzeczą, do której była sceptycznie nastawiona, to marketing sieciowy. Mówi: “Nie wiedziałem nic o marketingu sieciowym i myślałam, że na pewno, nie byłoby to co chciałbym robić. Będąc otwartą i dowiadując się więcej o biznesie oraz o tym, jak działa PM, pokonałam swoją osobistą barierę. Moja pewność siebie i zaufanie wzrosły, gdy dowiedziałem się o zdrowym i uczciwym modelu biznesowym.” Jak sama mówi o sobie, nie jest marzycielką, ale osobą która osiąga cele. Nie boi się wziąć losu w swoje ręce.  

Chociaż kochała swoją pracę jako terapeuta medycyny niekonwencjonalnej, emerytura Anny nie wyglądała zbyt obiecująco, także dlatego, że miała mały interes i mieszkała we Włoszech przez 10 lat. Słomą, która złamała grzbiet wielbłąda, była emerytura matki i widzenie jak musi żyć. Tak więc, kiedy dowiedziała się o możliwościach biznesowych PM wyczuła szansę, by jej życie stało się bezpieczniejsze ekonomicznie, nawet na dłuższą metę. Wykorzystała okazję i zaczęła jako teampartner z PM. Anna mówi: 

“Jestem bardzo wdzięczna, że podjęłam decyzję o zmianie, która stała się najlepszą inwestycją w moim życiu”.  

Była to decyzja podjęta w oparciu o wiarę w produkty FitLine, model biznesowy, firmę PM-International i samą siebie. Przez te wszystkie lata Anna zbudowała zespół około 4900 osób. W tej chwili jej pasja do pracy z PM ewoluowała tak, że chodziło o coś więcej niż bezpieczeństwo finansowe. Uwielbia swoją pracę, zwłaszcza gdy widzi, że jej praca pomaga ludziom. Pozytywna energia, jaką uzyskuje od ludzi w zamian za ich zadowolenie z produktów oraz ich osobisty rozwój, jest bezcenne. 

 

 

 

PM umożliwia Annie łączenie pracy z jej drugą życiową pasją: końmi wyścigowymi. Jej mąż jest zawodowym trenerem i zawodnikiem, a Anna lubi spędzać dużo czasu w stajni i na torze, dbając o swoje konie.  

Anna i Monica nie są jedynymi w ich rodzinie, współpracującymi z PM. Na przykład ojciec Moniki, Örjan Sandler (który startował w 5 Zimowych Igrzyskach i zdobył brązowy medal w Grenoble w 1968 roku na 10,000m w łyżwiarstwie szybkim), jego siostra Elisabeth Sandler, mąż Anny Håkan Skoglund, jej przyrodnia siostra i kuzynki to także część historii. W pewnym momencie 11 członków rodziny Sandlerów, w tym dzieci, wzięło udział w wycieczce po Europie, z czego 5 osób miało kwalifikacje. Nawet najmłodsi Sandlerowie używają produktów od ponad 8 lat. Dorastają z PM, ucząc się wszystkiego o produktach i biznesie. Kto wie, może któregoś dnia oni też będą tego częścią.

  • Örjan, Anna, and Monica Sandler

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment