PM We Care

Wraz z końcem roku nadszedł również koniec dekady. Czas poświęcić chwilę, spojrzeć wstecz i zastanowić się, jak daleko zaszliśmy. W 2003 roku firma PM-International podjęła współpracę z organizacją World Vision zajmującą się pomocą humanitarną i rozwojem. Wtedy, tak jak teraz, cel był jasny: coś oddać i pomóc dzieciom zbudować lepszą przyszłość.

16 lat później PM-International jest największym na świecie sponsorem korporacyjnym World Vision. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych klientów oraz Team Partnerów osiągnęliśmy nasz cel i pobiliśmy kolejny rekord. Podczas naszej corocznej Gali Bożonarodzeniowej „Leadership Weekend” w Alpbach w Austrii ambasador Charytatywna PM Vicki Sorg ogłosiła najwyższą jak dotąd darowiznę w historii PM We Care: w 2020 roku wesprzemy World Vision kwotą 842 400 Euro i obejmiemy patronatem dodatkowe 500 dzieci.

Podczas przekazywania czeku Vicki skorzystała z okazji, by wszystkim podziękować. Nie tylko 1 000 liderów, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu w Alpbach, ale wszystkim, którzy przyczyniają się do wspierania PM We Care, korzystając z produktów FitLine. Pamiętaj, że każdy sprzedany produkt FitLine daje dzieciom „godzinę życia” i lepszą perspektywę na przyszłość.

„Każde dziecko ma prawo do rozwoju w najlepszy możliwy sposób. Robiąc to, co kochamy każdego dnia – wprowadzając produkty i możliwości biznesowe na świecie – możemy coś zmienić. Wspólnie z naszym partnerem World Vision możemy pomóc dzieciom i ich rodzinom w osiągnięciu lepszej przyszłości. W ten sposób, krok po kroku, zmieniamy świat na lepsze. Jestem szczęściarą, że mogę być tego częścią i jestem wdzięczna każdemu z Was za wkład w PM We Care.”, mówi Vicki.

Na co dokładnie przekazane będą pieniądze?

Darowizny wesprą łącznie 2300 dzieci, ich rodziny i całe społeczności na świecie. Zapewnią opiekę medyczną i czystą wodę niedożywionym dzieciom w naszym programie rozwoju regionalnego w Bundi w Indiach. Wesprą projekt WASH (woda, warunki sanitarne i higiena) World Vision w Ghanie, który będzie głównym celem dla PM We Care w 2020 roku. Wspomogą małe rodzinne firmy w Mongolii. Pomogą w rozwoju oferty edukacyjnej szkół podstawowych w Indonezji i wiele więcej.

[metaslider id=”33092″]

Pomoc dla 11 000 osób w Peru

Vicki ogłosiła kolejny ważny projekt podczas Gali Świątecznej: od 2020 roku PM-International będzie wspierać drugi program rozwoju regionalnego, który obejmie dodatkowo 500 dzieci w Los Libertadores w peruwiańskich Andach. Te długoterminowe projekty rozwoju regionalnego trwające około 15 lat są wdrażane wspólnie z lokalną społecznością. Nacisk kładziony jest na edukację oraz generowanie dochodów. Około 11 000 osób skorzysta ze środków rozwojowych. Wkrótce napiszemy więcej o tym projekcie na blogu.

Perspektywy: 5000 dzieci objętych wsparciem do 2023 roku

W ciągu ostatnich 26 lat PM-International przekazała na cele charytatywne 4,2 mln euro. Nie byłoby to możliwe bez życzliwości i hojnego wsparcia naszych klientów oraz Team Partnerów. Za to chcielibyśmy im podziękować z głębi serca. Wciąż będziemy dzielić się naszym sukcesem. Im bardziej się rozwijamy, tym bardziej możemy pomóc. W ciągu najbliższych trzech lat chcemy zwiększyć liczbę wspieranych dzieci do 5000. Daje to możliwość zmiany ponad 700 000 żyć na lepsze. Nieśmy więcej radości w świat!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Post comment