Przygotuj się na 30-dniowe Shape Challenge (Fit Wyzwanie) z Rolfem Sorgiem

Dzięki FitLine Shape Challenge (Fit Wyzwaniu) z Rolfem Sorgiem osiągniesz osobiste cele fit! W ciągu 30 dni otrzymasz najnowszy program FitLine Shape, pyszne przepisy, efektywne treningi i bieżące wskazówki motywacyjne, które doprowadzą Cię do formy marzeń!

Różne typy sylwetki wymagają różnego podejścia. Shape Challenge (Fit Wyzwanie) z Rolfem Sorgiem pozwala na odpowiednie dopasowanie do charakteru indywidualnych celów. Dojdź do formy życia już teraz!

Zaskocz znajomych i rodzinę, udostępniając zdjęcia przed/po na Facebooku i Instagramie za pomocą hasztagu #FitLineShape

Ponadto możesz przesyłać filmy przed/po oraz dodawać opinie bezpośrednio za pośrednictwem tej strony po ukończeniu Shape Challenge (Fit Wyzwania) i po uzyskaniu własnego certyfikatu.

Intro FitLine ProShape All-in-1 Przepyszny program FitLine ProShape All-in-1 to kompletna alternatywa diety, która dostarcza do organizmu wszystkich niezbędnych składników i jednocześnie rzeźbi Twoje ciało*! Nieskomplikowane rozwiązanie kwestii posiłków, które bez problemu pomoże Ci osiągnąć Twój cel! KUP TERAZ Naturalny smak i zoptymalizowana formuła + Ekskluzywna, smaczna Stevia i naturalny smak. Teraz ze zoptymalizowaną formułą. Bez konserwantów. Ze słodzikami pochodzenia roślinnego. Intro FitLine ProShape 2 go Dzięki ProShape 2 go łatwo odzyskać formę*, nawet żyjąc w ciągłym biegu. Wystarczy zastąpić posiłek batonem, dzięki któremu nawet wiecznie zajęci mogą jeść zdrowo. KUP TERAZ Optymalne odżywianie dla wiecznie zajętych opatentowana formuła FitLine ProShape All-in-1, zoptymalizowana formuła, słodziki pochodzenia roślinnego, świetne rozwiązanie dla wiecznie zajętych, naturalny smak +

dostępność produktu zależna od kraju i dostępności w magazynie.

FitLine - Experience results

ZAMAWIAC

Zamów 5 ulubionych smaków FitLine ProShape All-in-1 już teraz!

Kup shaker FitLine, żeby mieszać pyszne smaki Shape lub zastąpić ProShape All-in-1 smacznym batonem ProShape 2 go.

NAPOJE

Wystarczy zamienić 2 posiłki dziennie na ProShape All-in-1

W ciągu pierwszych 2 dni: zastąp 3 posiłki ulubionym składnikiem ProShape All-in-1.
W dniach 3 - 30: zastąp 2 posiłki wybranym składnikiem ProShape All-in-1.

GOTOWANIE

Zdrowe i smaczne

Odkrywaj pyszne i zdrowe przepisy, które przygotowaliśmy dla Ciebie w Kuchni FitLine.

TRENING

Szybko i skutecznie

Podejmij wyzwanie i odzyskaj lub popraw formę dzięki naszemu planowi treningowemu.

Udało im się!

Program FitLine Shape

Wyzwanie FitLine Shape z Rolfem Sorgiem to wszystko, czego potrzebujesz. Nie wymaga skomplikowanego liczenia kalorii. Jest proste i łatwe w realizacji. Ciesz się z postępów i coraz lepszych wyników każdego dnia.
arrwo_01-120x136

Kuchnia FitLine

Kto powiedział, że zdrowe jedzenie musi być nudne? W ramach 30-dniowego Wyzwania, w programie ProShape All-in-1, możesz samodzielnie przygotowywać własne zdrowe posiłki. Dzięki specjalnie przygotowanym przepisom możesz cieszyć się jedzeniem i wciąż notować postępy na drodze do realizacji przyjętych celów! Skorzystaj z przepysznych przepisów! Pycha!

Trener FitLine

Regularny trening jest niezbędny, żeby szybko odzyskać formę. Proponowane ćwiczenia pomagają zoptymalizować korzyści z programu Shape Challenge (Fit Wyzwanie) z Rolfem Sorgiem.
Proste: dzięki ćwiczeniom 3 razy w tygodniu poprawisz wyniki, wzmocnisz organizm i podniesiesz ogólną sprawność. Przygotuj się na powrót do formy lub na poprawę formy!

FitLine Total Look

Dobry wygląd podczas treningu wprawia w dobry nastrój. Odkryj kolekcję odzieży sportowej FitLine! Pochwal się własnym stylem FitLine!
Psssst… Śledź nas także nap platformach społecznościowych gdzie znajdziesz więcej ekskluzywnych wiadomości!
*Zamiana dwóch głównych, dziennych posiłków diety ubogo energetycznej na posiłki zastępcze, przyczynia się do utraty wagi.